Novinky

Trendy pánske účesy 2024, ktorý si vyberiete vy?

Top pánske účesy 2024

Trendy sa každým rokom menia a nijak tomu nie je ani v prípade pánskych strihov. Kým kedysi sa účesom pánov neprikladala príliš veľká dôležitosť, v súčasnosti máme na trhu desiatky strihov, ktoré sa tešia veľkej obľube. Čo bude IN v roku 2024? Retro bude stále v kurze, no obľúbené budú aj odvážne a moderné strihy. Toto sú TOP pánske účesy pre rok 2024 .

Uhladený elegán – štýl pompadour 

Máte radi taliansky až mafiánsky look? Potom bude tento účes vhodný priamo pre vás! Pri tomto strihu sú vlasy na temene kratšie a vlasy spredu sú začesané dozadu. Vďaka jednoduchej rannej úprave gélom budete každý deň vyzerať elegantne a sofistikovane.

Top haircuts 2024 - pompadourMilovaný či nenávidený? Mullet bude kraľovať aj v roku 2024!

Sú len dva typy ľudí, tí, ktorí tento strih absolútne zbožňujú, a tí, ktorí ho nemôžu ani vidieť. To je mullet alebo ak chcete po našom, vpredu biznis – vzadu párty. Éra mulletu z 80. – 90. rokov sa vracia ako boomerang a za posledné roky sa stal opäť veľmi populárnym účesom. Čo naň hovoríte vy?

Top haircuts 2024 - Mullet Overená klasika “French Crop”

Tento strih je vhodný pre tých, ktorí nechcú nijako špeciálne vyčnievať svojím účesom z davu, no zároveň chcú nosiť upravený strih. Tento účes je taktiež inšpirovaný 90. rokmi a je charakteristický kratšími vlasmi na temene, ktoré sa smerom dozadu predlžujú. Je french crop váš obľúbený účes? Ak áno, tak potom máte vašu ofinu kratšiu a strihanú rovno a na vrchu jemný “messy hair”.

Top haircuts 2024 - French cropDlhšie vlasy a man bun v trendoch

Dlhšie vlasy v hipsterskom drdole sa stávajú mimoriadne obľúbeným pánskym účesom. Pôsobia ležérnym, no zároveň sofistikovaným dojmom. Nezabúdajte však, že aj keď si nechávate vlasy narásť, je dôležité ich pravidelne upravovať a formovať ich strih, aby váš strih vyzeral vždy cool. 

Trendy pánske účesy 2024 - Man bunBuzz cut pre športovcov

Medzi športovcami je tento veľmi krátky strih mimoriadne obľúbený. Neprekáža im pri cvičení a s vlasmi nemajú žiadnu starosť. Ocenia ho aj tí, ktorí s vlasmi nechcú žiadne dodatočné starosti s vlasmi a ráno sa chcú budiť upravení. V tomto prípade sú vlasy na celej hlave strihané na dĺžku približne 0,5 – 1 cm. 

Trendy pánske účesy 2024 - Buzz cutNotoricky známy undercut

Aj napriek tomu, že dnes už nepatrí medzi najobľúbenejšie strihy medzi mužmi stále dominuje a obsadzuje popredné priečky obľúbenosti. Je to strih, pri ktorom sú vlasy na bokoch a vzadu vystrihané nakrátko a na temene sú ponechané dlhšie. Je veľmi trendy a vhodný pre rôzne typy vlasov.

Trendy pánske účesy 2024 - undercutStrih je len polovica úspechu

Samozrejme platí, že aby vlasy vyzerali dobre, musí byť zvládnutý ich strih. No veľká časť úspechu sa ukrýva aj v produktoch, ktoré na ne používate. V Angels Barbershop v Trnave používame kvalitné produkty značky Barba Italiana. Sú to talianske produkty určené pre skutočných gentlemanov. Ak vás oslovia, môžete si u nás produkty zakúpiť a používať ich aj na dennú starostlivosť o vlasy.

Objednajte sa online

Žijeme v uponáhlanej dobe, a preto vieme, že každý ocení služby, ktoré zvládne za pár krokov. Na našom webe nájdete objednávkový systém, kde si môžete vybrať službu, barbera, dátum a čas a rovno aj zaplatiť. Potom len prídete, zrelaxujte sa a odchádzate ako nový človek!

Čo hovoríte na pánske účesy pre rok 2024 ? Ktorý účes bude ten váš?