Novinky

5 dôvodov, prečo navštíviť Angel’s Barbershop

Barbershop v trnave

Štýlový strih, relax a profesionálna starostlivosť. Aj toto a omnoho viac, môže pre vás znamenať návšteva Angel’s barbershop. Okrem kvalitných služieb garantujeme aj príjemnú rodinnú atmosféru.

Toto je 5 dôvodov, prečo navštíviť Angel’s Barbershop!

Moderný strih na mieru 

Naši barberi sú skutoční profesionáli a majstri svojho remesla. Preto vám poradia s výberom toho správneho strihu, ktorý podčiarkne váš štýl a rysy tváre. Pri strihu to u nás však nekončí! Po úprave nasleduje vlasová starostlivosť, na ktorú používame prvotriednu taliansku kozmetiku značky Barba Italiana, ktorá je k vlasom šetrná a dodáva im prirodzene zdravý lesk.

Moderný strih vlasov

Rodinná atmosféra v Angel’s Barbershop pre všetky generácie 

Filozofia nášho barbeshopu spočíva v tom, že kvalitné kadernícke služby poskytujeme pánom všetkých vekových kategórií. Chceme, aby ste sa u nás cítili ako doma. Preto sme investovali do kvalitných kresiel, na ktorých môžete pohodlne relaxovať. Naším cieľom je, aby ste nás navštívili so svojimi blízkymi a mohli ste si u nás pokojne podebatovať počas úpravy vašich vlasov či brady .Vítaní sú u nás aj tí najmenší klienti, na ktorých sa náš milý personál vždy veľmi teší!

 

Rodinné návštevy kaderníka ako príjemná spomienka 

Spravte z návštevy barbera pravidelnú rodinnú udalosť a uvidíte, že to bude jedna z najobľúbenejších spomienok vašich detí. Pre vaše dieťa vždy budete vzorom a tým, že v nich od útleho veku budujete návyk v starostlivosti o svoj zovňajšok si vás budú už navždy spájať aj s touto príjemnou činnosťou.

 

Vlasová kozmetika talianskej kvality

Riadime sa heslom, že strih je len polovica úspechu. Vlasy totiž môžu byť ostrihané akokoľvek dobre, no bez správnej starostlivosti výsledný efekt dlho nevydrží. Preto používame kvalitné talianske produkty značky Barba Italiana. Tie, si u nás v salóne môžete aj zakúpiť a používať ich v rámci vašej pravidelnej vlasovej starostlivosti.

vlasové doplnky barba italiana

Starostlivosť v barbershope nekončí pri vlasoch

Pri úprave pánskeho zovňajšku je dôležité myslieť aj na vzhľad a úpravu brady. To ako zvoliť správny tvar brady či fúzov môže byť niekedy hotová alchýmia. Na to tu sú naši odborníci, ktorí vám presne poradia, aký strih sa vám hodí. Pánske holenie britvou je pre mnohých mužov skutočným zážitkom. Príďte si tento jedinečný pocit vychutnať aj vy!

 

Objednajte sa do Angel’s Barbershop ešte dnes!

Ako vidíte návšteva barbera nemusí byť len povinnosť z pravidelného strihania vlasov, ale môže sa stať vašou obľúbenou relaxačnou rutinou. Zoberte so sebou niekoho blízkeho a príďte k nám na pánsku jazdu. Objednať sa môžete telefonicky alebo priamo na našom webe prostredníctvom objednávkového systému. Tešíme sa na vás!