Novinky

Barber Job v Trnave. Hľadáme barbera do nášho Barbershopu.

Práca v Angels Barber Trnava

Jedinečný barber job v Angel’s Barbershop v Trnave! Ak máš lásku k remeslu barberstva a chceš poskytovať kvalitné služby, tak sme tu pre teba. Angel’s Barbershop v Modranke je nové miesto s čistým a luxusným prostredím, kde sa klienti cítia pohodlne a uvoľnene. Zameriavame sa na poskytovanie kvalitných služieb a tvorbu príjemnej rodinnej atmosféry pre svojich zákazníkov.

Buď našim barberom

Hľadáme skúsených barberov, ale aj nadšených absolventov školy, ktorí majú chuť rásť a rozvíjať sa v tomto odbore. Máš nasledovné vlastnosti?

  • Baviť sa prácou: Ak máte vášeň a radosť zo strihania vlasov a starostlivosti o klientov, ste ten pravý.
  • Chuť napredovať: V Angel’s Barbershop sa neustále učíme a rastieme spoločne, preto hľadáme ľudí s túžbou zlepšovať sa.
  • Učiť sa nové veci: Barber job je o neustálom zdokonaľovaní sa, a my sme pripravení ťa v tom podporiť.
  • Ochota pomáhať kolegom: V tíme fungujeme ako jednotka, kde si navzájom pomáhame a podporujeme sa.
  • Osobnostné predpoklady: Si dochvíľny, zodpovedný, máš proklientský prístup, iniciatívny, cieľavedomý a komunikatívny? Sú to kľúčové vlastnosti, ktoré oceňujeme.

Barber job a jeho náplň

Vašou hlavnou úlohou bude poskytovať služby v oblasti barberstva vrátane strihania vlasov, techník fadeovania, holenia a zastrihávania brady a fúzov, ako aj umývanie vlasov a starostlivosť o zákazníkov. Okrem toho budete komunikovať s klientmi, pomáhať im vybrať si vhodné produkty a poskytovať im poradenstvo v oblasti barberstva.

Angels Barbershop Trnava

Barber job a jeho výhody

Možnosť zaučenia od skúsených kolegov a kariérny rast v novootvorenej prevádzke.

Atraktívne platové ohodnotenie vrátane variabilnej zložky zo zisku.

Zľavy na produkty a služby u partnerov.

Vzdelanie a skúsenosti barbera

Barber job je vhodný pre uchádzačov so stredoškolským vzdelaním, s alebo bez maturity, ako aj pre absolventov. Dôležité je, aby si mal vášeň a chuť sa učiť a rásť v oblasti barberingu.

Ak vás tento barber job zaujal a chceli by ste byť súčasťou Angel’s Barbershop v Trnave, neváhajte a ozvite sa nám. Tešíme sa na stretnutie s vami a príležitosť spolupracovať v našom štýlovom prostredí.