Novinky

Rodinný barbershop v Trnave pre všetky vekové kategórie

Angels Barbershop Trnava

Mysleli ste si, že neexistuje holičstvo, v ktorom sa budete cítiť príjemne a pohodlne bez ohľadu na vek? Objednajte sa do najlepšieho rodinného Angels Barbershopu v Modranke! Je to ideálne miesto pre pánov všetkých vekových kategórií. Či už máte doma malého fešáka alebo hľadáte holičstvo, v ktorom zažijete skutočný relax.

Individuálny prístup

Naši barberi si uvedomujú, že každý zákazník má iné predstavy a inú kvalitu vlasov či brady. K týmto faktorom je nutné prispôsobiť sa a pre klienta zabezpečiť kompletnú starostlivosť. Zároveň je v našom barbershope priateľská atmosféra, v ktorej sa bude dobre cítiť váš syn, otec, dedko či vy!

Kvalitne strávený čas s rodinou u barbera? Prečo nie?

Zaraďte do vášho spoločného programu návštevy barbera a zrelaxujte po svojom. 

Pravidelné návštevy holičstva, kde si spoločne oddýchnete a porozprávate sa, vám pomôžu vytvoriť jedinečné spomienky, na ktoré budete s úsmevom spomínať.

Prečo sa oplatí pravidelne navštevovať rodinný barbershop?

Rodinná a priateľská atmosféra

V Angels Barbershop Trnava vám vieme sľúbiť, že sa budete cítiť ako doma. Náš priateľský kolektív, to vie výborne s deťmi aj dospelými a sú vždy ochotní poradiť a pomôcť vybrať vám správny účes!

Zároveň, ak budete chodiť na návštevu k barberovi so svojimi deťmi, pôjdete im skvelým príkladom. Vybudujú si od mala k holičstvu zdravé vzťahy a nikdy sa vám nestane, že by sa návštevy báli alebo sa cítili nekomfortne.

Kvalitné služby

Naša práca je naším poslaním a na každom strihu si dávame záležať. Zároveň používame kvalitné produkty značky Barba Italiana, ktoré sa vyznačujú prospešnými účinkami na kvalitu, textúru a rast vlasov či lesk brady. Zistite viac o našich službách a rezervujte si svoj termín na strih.

Kvalitné produkty na vlasy a bradu

Príďte s kamošmi či rodinou

Naše priestory nám umožňujú strihanie viacerých klientov naraz.

Ak chcete v barberskom kresle pokecať s kamošmi, užiť si príjemnú atmosféru a zrelaxovať, alebo chcete svojmu malému synovi ukázať, že keď to zvláda ocino, zvládne to určite aj on, tak ste na správnom mieste.

Výborná lokalita barbershopu

Angels Barbershop sa nachádza v Trnave v mestskej časti Modranka a obrovskou výhodou je bezproblémové parkovanie. Je k nám od všade blízko a preto si k nám môžu urobiť rýchly výlet aj Bratislavčania či Seredčania. Objednajte si svoj termín, pohodlne zaparkujte, usaďte sa a zvyšok nechajte na nás.

Objednajte sa k nám

Zoberte svojho parťáka a navštívte najlepší barbershop v Trnave! Objednajte sa pohodlne online prostredníctvom nášho webu. Tešíme sa na vá!

Barberhop Trnava

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *